Univerzitet Crne Gore - Naslovna

Apr 27
 Karijerni centar

Radionice Karijernog centra u okviru sedmice obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, kao servis namijenjen jačanju praktičnih vještina studenata, nastavlja sa realizacijom svojih aktivnosti koje imaju za cilj bolju pripremu studenata Univerziteta Crne Gore za tržište rada.

S tim u vezi, u okviru nedjelje obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore,  biće održane radionice na:

·  27. aprila, na Elektrotehničkom fakultetu, sa početkom u 14 časova u sali 019 – gdje će radionicu „Kreativnost u funkciji savremenog biznisa“ održati mr Ivan Radević i mr Vladimir Đurišić.

·  28. aprila, na Fakultetu političkih nauka, sa početkom u 12 časova u sali 1 – studenti će biti u prilici da prisustvuju radionici „Politikolog – zanimanje budućnosti“, koju će održati doc. dr Olivera Komar;

Svi zainteresovani studenti se mogu prijaviti putem e-maila: karijernicentar@ac.me do 26.04.2017. godine. Za prijavu je potrebno navesti: ime i prezime, fakultet i broj indeksa, kao i za koju se radionicu student prijavljuje (moguće je prijaviti se za obije radionice).