03.05.2017

Univerzitet Crne Gore na Međunarodnom podgoričkom sajmu knjiga

Univerzitet Crne Gore  i ove godine učestvuje na Međunarodnom podgoričkom sajmu knjiga i predstavlja  bogatu izdavačku djelatnost, fakultete i studijske programe.

Sa tradicijom izlaganja svojih izdanja na ovom sajmu, dužom od jedne decenije, ove godine Univerzitet Crne Gore će predstaviti 80 naslova, stručnih i naučno-istraživačkih publikacija iz različitih oblasti.

Osim prezentacije stručne literature, budući visokoškolci se mogu informisati o fakultetima i studijskim programima, ishodima učenja, studentskom životu i obavezama, ali i o drugim informacijama o Univerzitetu.

Univerzitet Crne Gore pripremio je novi Informator sa ishodima učenja, kao i informativne flajere i buklete.

12.01.2018 Rektorat

Dobra saradnja Univerziteta Crne Gore i Ministarstva kulture

28.12.2017 Rektorat

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni najbolji studenti i Institut za biologiju mora

10.01.2018 Rektorat

Konkurs za učešće u studentskoj ljetnjoj školi CERN-a 2018.

27.12.2017 Rektorat

Rektor prof. dr Danilo Nikolić razgovarao sa ministarkom nauke dr Sanjom Damjanović

22.12.2017 Rektorat

Igoru Pajoviću i Martinu Ćalasanu uručene nagrade za naučna dostignuća u 2017.

21.12.2017 Rektorat

Poziv studentima za učešće na 10. takmičenju "Nelson Mandela World Human Rights Moot Court Competition"

20.12.2017 Rektorat

Razgovarano o saradnji sa Univerzitetom u Ukrajini