28.04.2017

Radionice u okviru sedmice obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, kao servis namijenjen jačanju praktičnih vještina naših studenata, u okviru nedjelje obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore, organizovao je dvije radionice koje su imale za cilj bolju pripremu studenata Univerziteta Crne Gore za tržište rada.

Na Elektrotehničkom fakultetu, studenti su imali priliku da prisustvuju radionici „Kreativnost u funkciji savremenog biznisa“ koju su održali saradnici sa Ekonomskog fakutleta UCG mr Ivan Radević i mr Vladimir Đurišić. Oni su prisutnim studentima predstavili koncept kreativnosti kao mentalni proces koji uključuje stvaranje novih ideja, pojmova, ili rješenja problema, stavljajući akcenat na razumijevanje koncepta kreativnosti u poslovnom svijetu.

Na Fakultetu političkih nauka, doc. dr Olivera Komar studentima je održala radionicu „Politikolog – zanimanje budućnosti“. Prisutni studenti imali su priliku da prodiskutuju sa profesoricom Komar o svim prednostima i nedostacima profesije, ali i o budućim perspektivama i izazovima koje bavljenje politikologijom sa sobom nosi, kao i o nastavku njihovog karijernog puta.

13.04.2018 Rektorat

Zvanično otvorena XV Međunarodna naučna konferencija u oblasti sporta u Budvi

03.04.2018 Rektorat

Čestitka Rektora Univerziteta Crne Gore za Dan studenata