28.12.2017

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni najbolji studenti i Institut za biologiju mora

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Rektor Univerziteta Crne Gore prof. dr Danilo Nikolić uručio je danas na svečanoj sjednici Senata Univerziteta Crne Gore nagrade najboljim studentima u protekloj godini, kao i nagradu za za doprinos u internacionalizaciji Univerziteta Crne Gore.

Svečanoj sjednici Senata pristustvovali su predsjednik Vlade Duško Marković  i ministar prosvjete Damir Šehović, članovi Senata, Upravnog odbora, dekani i direktori univerzitetskih jedinica, rukovodioci službi Univerziteta, studenti i njivovi roditelji.

Rektor prof. dr Danilo Nikolić uručio je nagrade za 17 najboljih studenata: Anđeli Vlahović, Anastasiji Popović, Milici Zindović, Sanji Pavićević, Jeleni Jovović, Nebojši Boškoviću, Milevi Manojlović, Nikoli Tomiću, Bojani Zindović, Vesni Radović, Vasiliju Bojoviću, Dimitriju Čvoroviću, Dušanu Đukiću, Adisi Međedović, Sofiji Palibrk, Ivani Đuričanin i Nini Bošković.

Rektor je uručio i nagradu za doprinos u internacionalizaciji Univerziteta Crne Gore dr Mirku Đuroviću, direktoru Instituta za biologiju mora.

U prilogu možete naći govor rektora prof. dr Danila Nikolića, kao i spisak dobitnika nagrada.

Video materijal sa svečane sjednice Senata dostupan je stranici Infobiro.tv.

Foto: Svečana sjednica Senata Univerziteta Crne Gore

Govor svecani senat_prof dr Danilo Nikolic.docx

studenti_nagrada.doc

15.06.2018 Rektorat