02.01.2017

Studenti druge i treće godine Fakulteta za sport na školi skijanja

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore i ove školske godine organizovaće nastavu skijanja na Kopaoniku. Nastava će biti organizovana u dvije grupe - za drugu godinu studija iz predmeta „Osnove skijanja“ od 15. do 22. januara, a za treću godinu iz predmeta „Tehnika i metodika skijanja“ od 22. do 29. januara.

Nastavu će izvoditi predmetni nastavnik prof. dr Rašid Hadžić i saradnici u nastavi dr Milovan Ljubojević, mr Jovan Gardašević,  mr Rajko Milašinović i Marija Bubanja.

Nastavu će pohađati 32 studenta druge godine i 29 studenata treće godine. Studenti druge godine studija su Božidar Anđelić, Zlatko Bulajić, Savo Ćetković, Jasmin Dizdarević, Rade Đoković, Milić Globarević, Darko Grbović, Edin Hadžiosmanović, Dragiša Ivanović, Milan Kasalica, Ivan Kovačević, Ivan Krstović, Dijana Miljanić, Mileta Nikčević, Dejan Raičević, Lazar Sokić, Pavle Stojanović, Marjan Šćekić, Miloš Tatar, Suto Topuzović, Erol Vrević, Nemanja Vuković, Milija Vuletić, Nemanja Radonjić, Goran Krgović, Radoš Tadić, Janko Šljivančanin, Stefan Grgurović, Andrijana Raković, Emir Otović, Radosav Đokić i Dimitrije Baćović.

Studenti treće godine studija koji će pohađati nastavu skijanja su Balša Adžić, Miro Dimitrov, Bojan Femić, Dražen Gogić, Luka Joković, Ivan Jovančević, Marija Kečina, Jole Knežević, Miloš Kračković, Ajla Kurtiš, Miljana Lacmanović, Filip Lješković, Pavle Malović, Tina Minić, Ljubo Nedić, Nikola Ostojić, Luka Roćenović, Igor Stamatović, Anđela Stojanović, Bojana Šćekić, Šabo Šuntić, Ilija Tomović, Bogdan Kovačević, Vanja Popović, Vladan Brnović, Momčilo Čović, Radosav Đokić, Dušan Zorić i Risto

13.04.2018 Rektorat

Zvanično otvorena XV Međunarodna naučna konferencija u oblasti sporta u Budvi

03.04.2018 Rektorat