02.01.2017

Studenti druge i treće godine Fakulteta za sport na školi skijanja

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore i ove školske godine organizovaće nastavu skijanja na Kopaoniku. Nastava će biti organizovana u dvije grupe - za drugu godinu studija iz predmeta „Osnove skijanja“ od 15. do 22. januara, a za treću godinu iz predmeta „Tehnika i metodika skijanja“ od 22. do 29. januara.

Nastavu će izvoditi predmetni nastavnik prof. dr Rašid Hadžić i saradnici u nastavi dr Milovan Ljubojević, mr Jovan Gardašević,  mr Rajko Milašinović i Marija Bubanja.

Nastavu će pohađati 32 studenta druge godine i 29 studenata treće godine. Studenti druge godine studija su Božidar Anđelić, Zlatko Bulajić, Savo Ćetković, Jasmin Dizdarević, Rade Đoković, Milić Globarević, Darko Grbović, Edin Hadžiosmanović, Dragiša Ivanović, Milan Kasalica, Ivan Kovačević, Ivan Krstović, Dijana Miljanić, Mileta Nikčević, Dejan Raičević, Lazar Sokić, Pavle Stojanović, Marjan Šćekić, Miloš Tatar, Suto Topuzović, Erol Vrević, Nemanja Vuković, Milija Vuletić, Nemanja Radonjić, Goran Krgović, Radoš Tadić, Janko Šljivančanin, Stefan Grgurović, Andrijana Raković, Emir Otović, Radosav Đokić i Dimitrije Baćović.

Studenti treće godine studija koji će pohađati nastavu skijanja su Balša Adžić, Miro Dimitrov, Bojan Femić, Dražen Gogić, Luka Joković, Ivan Jovančević, Marija Kečina, Jole Knežević, Miloš Kračković, Ajla Kurtiš, Miljana Lacmanović, Filip Lješković, Pavle Malović, Tina Minić, Ljubo Nedić, Nikola Ostojić, Luka Roćenović, Igor Stamatović, Anđela Stojanović, Bojana Šćekić, Šabo Šuntić, Ilija Tomović, Bogdan Kovačević, Vanja Popović, Vladan Brnović, Momčilo Čović, Radosav Đokić, Dušan Zorić i Risto

12.01.2018 Rektorat

Dobra saradnja Univerziteta Crne Gore i Ministarstva kulture

17.01.2018 Rektorat

Prof. dr Božu Mihailoviću uručena nagrada Oktoih

17.01.2018 Rektorat
Otvoren konkurs za 16. generaciju polaznika Škole retorike. >>>

10.01.2018 Rektorat

Konkurs za učešće u studentskoj ljetnjoj školi CERN-a 2018.

28.12.2017 Rektorat

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni najbolji studenti i Institut za biologiju mora

27.12.2017 Rektorat

Rektor prof. dr Danilo Nikolić razgovarao sa ministarkom nauke dr Sanjom Damjanović

22.12.2017 Rektorat

Igoru Pajoviću i Martinu Ćalasanu uručene nagrade za naučna dostignuća u 2017.

21.12.2017 Rektorat

Poziv studentima za učešće na 10. takmičenju "Nelson Mandela World Human Rights Moot Court Competition"

20.12.2017 Rektorat

Razgovarano o saradnji sa Univerzitetom u Ukrajini