20.01.2017

Nastava skijanja za studente na Kopaoniku

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore i ove školske godine organizovao je nastavu skijanja na Kopaoniku. Nastava je organizovana u dvije grupe - za drugu godinu studija iz predmeta „Osnove skijanja“ od 15. do 22. januara, a za treću godinu iz predmeta „Tehnika i metodika skijanja“ od 22. do 29. januara.

Nastavu će izvoditi predmetni nastavnik prof. dr Rašid Hadžić i saradnici u nastavi dr Milovan Ljubojević, mr Jovan Gardašević,  mr Rajko Milašinović i Marija Bubanja.

Nastavu trenutno pohađa 32 studenta druge godine sa studijskog programa-fizicka kultura: Božidar Anđelić, Zlatko Bulajić, Savo Ćetković, Jasmin Dizdarević, Rade Đoković, Milić Globarević, Darko Grbović, Edin Hadžiosmanović, Dragiša Ivanović, Milan Kasalica, Ivan Kovačević, Ivan Krstović, Dijana Miljanić, Mileta Nikčević, Dejan Raičević, Lazar Sokić, Pavle Stojanović, Marjan Šćekić, Miloš Tatar, Suto Topuzović, Erol Vrević, Nemanja Vuković, Milija Vuletić, Nemanja Radonjić, Goran Krgović, Radoš Tadić, Janko Šljivančanin, Stefan Grgurović, Andrijana Raković, Emir Otović, Radosav Đokić i Dimitrije Baćović.

U radnoj posjeti na Kopaoniku su par dana boravili dekan fakulteta doc dr Stevo Popović i predsjednik Upravnog odbora UCG prof. dr Duško Bjelica

22.06.2018 Rektorat

Rektor i predsjednik Upravnog odbora na proširenoj rektorskoj konferenciji BiH

20.06.2018 Rektorat