20.01.2017

Nastava skijanja za studente na Kopaoniku

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore i ove školske godine organizovao je nastavu skijanja na Kopaoniku. Nastava je organizovana u dvije grupe - za drugu godinu studija iz predmeta „Osnove skijanja“ od 15. do 22. januara, a za treću godinu iz predmeta „Tehnika i metodika skijanja“ od 22. do 29. januara.

Nastavu će izvoditi predmetni nastavnik prof. dr Rašid Hadžić i saradnici u nastavi dr Milovan Ljubojević, mr Jovan Gardašević,  mr Rajko Milašinović i Marija Bubanja.

Nastavu trenutno pohađa 32 studenta druge godine sa studijskog programa-fizicka kultura: Božidar Anđelić, Zlatko Bulajić, Savo Ćetković, Jasmin Dizdarević, Rade Đoković, Milić Globarević, Darko Grbović, Edin Hadžiosmanović, Dragiša Ivanović, Milan Kasalica, Ivan Kovačević, Ivan Krstović, Dijana Miljanić, Mileta Nikčević, Dejan Raičević, Lazar Sokić, Pavle Stojanović, Marjan Šćekić, Miloš Tatar, Suto Topuzović, Erol Vrević, Nemanja Vuković, Milija Vuletić, Nemanja Radonjić, Goran Krgović, Radoš Tadić, Janko Šljivančanin, Stefan Grgurović, Andrijana Raković, Emir Otović, Radosav Đokić i Dimitrije Baćović.

U radnoj posjeti na Kopaoniku su par dana boravili dekan fakulteta doc dr Stevo Popović i predsjednik Upravnog odbora UCG prof. dr Duško Bjelica

12.01.2018 Rektorat

Dobra saradnja Univerziteta Crne Gore i Ministarstva kulture

17.01.2018 Rektorat

Prof. dr Božu Mihailoviću uručena nagrada Oktoih

17.01.2018 Rektorat
Otvoren konkurs za 16. generaciju polaznika Škole retorike. >>>

10.01.2018 Rektorat

Konkurs za učešće u studentskoj ljetnjoj školi CERN-a 2018.

28.12.2017 Rektorat

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni najbolji studenti i Institut za biologiju mora

27.12.2017 Rektorat

Rektor prof. dr Danilo Nikolić razgovarao sa ministarkom nauke dr Sanjom Damjanović

22.12.2017 Rektorat

Igoru Pajoviću i Martinu Ćalasanu uručene nagrade za naučna dostignuća u 2017.

21.12.2017 Rektorat

Poziv studentima za učešće na 10. takmičenju "Nelson Mandela World Human Rights Moot Court Competition"

20.12.2017 Rektorat

Razgovarano o saradnji sa Univerzitetom u Ukrajini