Popović član borda direktora Međunarodne federacije za fizičko obrazovanje

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore  i ove školske godine organizuje praktičnu nastavu skijanja na Kopaoniku.

Nastava se trenutno odvija u drugoj grupi i to,  za treću godinu studija Fiziča kultura iz predmeta „Tehnika i metodika skijanja“ od 22. do 29.01.2017. godine.

Nastavu  izvode predmetni nastavnik prof. dr Rašid Hadžić i saradnici u nastavi, dr Milovan Ljubojević, mr Jovan Gardašević,  mr Rajko Milašinović i Marija Bubanja.

Nastavu pohađaju 29 studenata treće godine studija: Balša Adžić,Miro Dimitrov, Bojan Femić, Dražen Gogić, Luka Joković, Ivan Jovančević, Marija Kečina, Jole Knežević, Miloš Kračković, Ajla Kurtiš, Miljana Lacmanović, Filip Lješković, Pavle Malović, Tina Minić, Ljubo Nedić, Nikola Ostojić, Luka Roćenović, Igor Stamatović, Anđela Stojanović,  Bojana Šćekić, Šabo Šuntić, Ilija Tomović, Bogdan Kovačević, Vanja Popović, Vladan Brnović, Momčilo Čović, Radosav Đokić, Dušan Zorić i Risto Mirković .

Nastava se svakodnevno izvodi od 9,30 -16,00 h, a studenti su smješteni u hotelu „Putnik“.