Program Konferencije CSA u Budvi Program Konferencije CSA u Budvi

Međunarodna naučna konferencija Crnogorske sportske akademije "Transformacioni procesi u sportu - sportska dosignuća" biće organizovana 14. put u Budvi od 31. marta do 2. aprila. U radu Konferencije učestvovaće 121 učesnik, odnosno 183 autora i koautora iz 23 države svijeta. Osim iz Crne Gore, biće prisutni naučnici iz Bosne i Hercegovine, Bugarske, Hrvatske, Češke, Mađarske, Irana, Iraka, Kosova, Litvanije, Nigerije, Kine, Poljske, Katara, Rusije, Saudijske Arabije, Srbije, Slovačke, Slovenije, Španije, Švajcarske, Turske, Velike Britanije i Sjedinjenih Američkih Država.

Ovogodišnji predavači po pozivu su prof. dr Ali Reza Amani sa Shomal Univerziteta iz Irana, prof. dr Marko Stojanović sa Univerziteta u Novom Sadu, prof. dr Ines Varela-Silva sa Loughborough Univerziteta iz Engleske, prof. dr Mutlu Turkmen sa Bartin Univerziteta i prof. dr Robert C. Schneider sa Državnog Univerziteta iz Njujorka.

U prilogu možete pogledati program konferencije.