09.04.2017

Predstavnici Fakulteta za sport na naučnoj konferenciji u San Dijegu

Predstavnici Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore učestvuju na višednevnoj konferenciji pod nazivom „ACSM"S 21st Health & Fitness Summit & Expo“, koja se održava u San Dijegu u američkoj saveznoj državi Kalifornija.

"Ovdje, u San Dijegu, imamo priliku za mnogobrojne susrete sa priznatim naučnicima iz cijelog svijeta. Posebno mogu istaći da koristimo priliku za promociju naše konferencije „Transformacioni procesi u sportu – sportska dostignuća“, kao i brojne kontakte za intenzivnu saradnju u našem časopisu Montenegrin Journal of Sport Science and Medicine“, kazao je dekan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore doc. dr Stevo Popović.

Osim dekana Popovića, u San Dijegu su prof. dr Duško Bjelica i mr Jovan Gardašević.

12.01.2018 Rektorat

Dobra saradnja Univerziteta Crne Gore i Ministarstva kulture

28.12.2017 Rektorat

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni najbolji studenti i Institut za biologiju mora

10.01.2018 Rektorat

Konkurs za učešće u studentskoj ljetnjoj školi CERN-a 2018.

27.12.2017 Rektorat

Rektor prof. dr Danilo Nikolić razgovarao sa ministarkom nauke dr Sanjom Damjanović

22.12.2017 Rektorat

Igoru Pajoviću i Martinu Ćalasanu uručene nagrade za naučna dostignuća u 2017.

21.12.2017 Rektorat

Poziv studentima za učešće na 10. takmičenju "Nelson Mandela World Human Rights Moot Court Competition"

20.12.2017 Rektorat

Razgovarano o saradnji sa Univerzitetom u Ukrajini