Predstavnici Fakulteta za sport na naučnoj konferenciji u San Dijegu

Predstavnici Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore učestvuju na višednevnoj konferenciji pod nazivom „ACSM"S 21st Health & Fitness Summit & Expo“, koja se održava u San Dijegu u američkoj saveznoj državi Kalifornija.

"Ovdje, u San Dijegu, imamo priliku za mnogobrojne susrete sa priznatim naučnicima iz cijelog svijeta. Posebno mogu istaći da koristimo priliku za promociju naše konferencije „Transformacioni procesi u sportu – sportska dostignuća“, kao i brojne kontakte za intenzivnu saradnju u našem časopisu Montenegrin Journal of Sport Science and Medicine“, kazao je dekan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore doc. dr Stevo Popović.

Osim dekana Popovića, u San Dijegu su prof. dr Duško Bjelica i mr Jovan Gardašević.