10.07.2017

Dekan prof. dr Goran Nikolić: Veliko interesovanje za upis na studijski program za medicinske sestre u Podgorici!

Spor Univerziteta i Ministarstva prosvjete oko mjesta izvođenja nastave na štetu je mladih ljudi koji bi željeli da steknu evropski kredibilnu diplomu

Upis na studijske programe Medicinskog fakulteta izaziva veliko interesovanje, kao i ranijih godina. Žao mi je što ove godine studenti nisu u prilici da upišu reformisani program Medicinskog fakulteta-Visoka medicinska škola, po evropskim standardima u Podgorici, kako to nalažu evropske direktive ove regulisane i za zdravstveni sistem važne profesije.

Manipuliše se javnošću da budući studenti čekaju u redu da predaju dokumenta u Beranama, što iznenađuje jer se poslednje tri godine upis na ovaj studijski program uredno vršio u Podgorici.

Spor Univerziteta i Ministarstva prosvjete oko mjesta izvođenja nastave ovog studijskog programa na štetu je mladih ljudi koji bi željeli da steknu evropski kredibilnu diplomu. Vijeće Medicinskog fakulteta je o tome odavno izrazilo svoj stav, spremno da u Podgorici organizuje sve potrebne sadržaje za realizaciju ovog studijskog programa na Medicinskom fakultetu i Kliničkom centru Crne Gore, po međunarodnim standardima.

Facebook Twitter Google LinkedIn StumbleUpon Tumblr Pinterest Email Print

20.07.2017 Rektorat

Treba nam kulturološki skok, a ne populizam

12.07.2017 Rektorat

Vanredno zasijedanje Senata: Štitimo kredibilnost naše diplome i autonomiju UCG

11.07.2017 Rektorat

Ministarstvo izdalo licencu za neakreditovani studijski program?!

21.07.2017 Rektorat
Reagovanje rektora i predsjednika Senata prof. Radmile Vojvodić na saopštenje menadžmenta Kliničkog centra Crne Gore. >>>

21.07.2017 Rektorat

Stipendije BEMAX-a za 20 studenata Građevinskog fakulteta