Konkurs za dodjelu sedam stipendija najboljima

Povodom obilježavanja Dana preduzeća, JP „Regionalni vodovod Crnogorsko primorje“ Budva, raspisuje konkurs za dodjelu sedam stipendija najboljim studentima za 2017/2018. godinu.

Stipendiraće se studenti osnovnih i specijalističkih akademskih studija Univerziteta Crne Gore, koji pohađaju:Elektrotehnički fakultet (smjer Energetika i Automatika), Mašinski fakultet (smjer Energetika), Građevinski fakultet (smjer Hidrotehnika), Metalurško –tehnološki fakultet (smjer Hemijska tehnologija) i Ekonomski fakultet (studije Ekonomije).

Prioritetno, stipendije će se dodijeliti studentima  iz opština Crnogorskog primorja: Bar, Budva, Kotor, Tivat, Herceg Novi i Ulcinj.  Ukoliko studenti iz opština Crnogorskog primorja ne budu ispunjavali uslove, stipendija će biti dodjeljena studentima iz drugih opština Crne Gore.

Rok za podnošenje dokumenata je do 31. oktobra 2017. godine.

Više informacija o konkursu možete naći u opisu konkursa, uz prijavni formular.