17.10.2017

Teorijska i praktična nastava se realizuju na VMŠ u Beranama

U prvoj radnoj posjeti Visokoj medicinskoj školi u Beranama danas su boravili vršilac funkcije rektora prof. dr Danilo Nikolić, predsjednik Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore prof. dr Duško Bjelica, dekan Medicinskog fakulteta prof. dr Goran Nikolić sa saradnicima, kao i predsjednica Studentskog parlamenta UCG Sara Arriana Serhatlić, student povjerenik Medicinskog fakulteta Bogdan Račić i predstavnici studenata VMŠ.

U toku poImagesjete iskazana je važnost sjedišta Visoke medicinske škole u Beranama i spremnost Univerziteta i države Crne Gore da obezbijede sve uslove za kvalitetno obrazovanje studenata koji pohađaju ovaj studijski program, kao i mogućnosti za njihovo zapošljavanje po završetku studija.

- Nakon obilaska svih kapaciteta uvjereni smo da postoje realni uslovi za održavanje teorijske i praktične nastave na Visokoj medicinskoj školi u Beranama, a na osnovu Odluke o organizaciji nastave koju su usvojili Medicinski fakultet i Senat Univerziteta Crne Gore – poručili su čelnici državnog Univerziteta i njihovi sagovornici.

12.01.2018 Rektorat

Dobra saradnja Univerziteta Crne Gore i Ministarstva kulture

17.01.2018 Rektorat

Prof. dr Božu Mihailoviću uručena nagrada Oktoih

17.01.2018 Rektorat
Otvoren konkurs za 16. generaciju polaznika Škole retorike. >>>

10.01.2018 Rektorat

Konkurs za učešće u studentskoj ljetnjoj školi CERN-a 2018.

28.12.2017 Rektorat

Na svečanoj sjednici Senata nagrađeni najbolji studenti i Institut za biologiju mora

27.12.2017 Rektorat

Rektor prof. dr Danilo Nikolić razgovarao sa ministarkom nauke dr Sanjom Damjanović

22.12.2017 Rektorat

Igoru Pajoviću i Martinu Ćalasanu uručene nagrade za naučna dostignuća u 2017.

21.12.2017 Rektorat

Poziv studentima za učešće na 10. takmičenju "Nelson Mandela World Human Rights Moot Court Competition"

20.12.2017 Rektorat

Razgovarano o saradnji sa Univerzitetom u Ukrajini