18.10.2017

Na Univerzitetu Crne Gore 92 mjesta za stručno osposobljavanje

Univerzitet Crne Gore angažovaće ove godine 92 pripravnika preko programa stručnog osposobljavanja lica sa stečenim visokim obrazovanjem, koji realizuje Vlada Crne Gore.

Budući pripravnici biće iz gotovo svih oblasti nauka i umjetnosti, dok će stručno osposobljavanje obaviti na fakultetima, institutima i u stručnim službama Univerziteta.

Svršeni studenti će kroz program biti u prilici da primijene znanja i vještine stečene u toku studija, a Univerzitet imati mogućnost da identifikuje najbolje među njima za eventualni radni angažman.

Stručno osposobljavanje odabranih kandidata počeće 15. januara.

Više informacija dostupno je na portalu eUprave.

17.11.2017 Rektorat

V.f. rektora prof. dr Danilo Nikolić razgovarao sa delegacijom Studentskog parlamenta

17.11.2017 Rektorat

Čestitka v.f. rektora prof. dr Danila Nikolića povodom Međunarodnog dana studenata