Početni kurs njemačkog jezika

U saradnji sa Univerzitetom Zarlanda, Univerzitet Crne Gore organizuje početni brzi kurs njemačkog jezika za sve studente UCG koji imaju namjeru da se prijave za stipendije za studiranje u Zarbrikenu i na drugim njemačkim univerzitetima.

Kurs u trajanju od 9 dana, održaće se u prostorijama Rektorata Univerziteta Crne Gore u Podgorici od 17-28.4.2017. Svakog radnog dana od 16h-18h. Nastavu će držati dvije profesorke sa Univerziteta u Zarbrikenu.

Zainteresovani studenti osnovnih, master i doktorskih studija treba da se prijave do subote, 15.4., tako što će na mejl adresu profesorice i prodekana za medjunarodnu saradnju Filološkog fakutleta, dr Jelene Knežević (jelenak@ac.me) poslati potvrdu o studiranju i sasvim kratko motivaciono pismo u kojem će obrazložiti svoje interesovanje za pohađanje ovog kursa.