Obilježavanje 30 godina Erasmus programa

Poštovani,

U 2017. godini se obilježava 30 godina postojanja Erasmus programa, najstarijeg EU programa u oblasti obrazovanja. S tim u vezi, u zemljama korisnicama programa, kao i na nivou Evropskih institucija planiran je čitav niz događaja kako bi se obilježio ovaj jubilej. Odlučili smo da ovaj značajan jubilej obilježimo i u Crnoj Gori, uzimajući u obzir da je Erasmus bio najznačajniji program EU koji je omogućavao mobilnost studenata i akademskog osoblja i da je danas dio Erasmus+ programa u kojem učestvuje i naša zemlja. Događaj će se održati 21. aprila 2017. godine sa početkom u 10h u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore.

Pozivamo vas da prisustvujete obilježavanju 30 godina Erasmus programa.

Agenda događaja je dostupna na linku http://www.neomontenegro.ac.me/uploads/file/Agenda%20crnogorska%20finalna.pdf

S poštovanjem,

Vanja Drljević