Završna radionica u okviru projekta Trans2Work 3. oktobra

Članovi projektnog tima Univerziteta Crne Gore organizovaće završnu radionicu u okviru Erasmus + projekta pod nazivom Prelaz studenata sa invaliditetom od visokog obrazovanja do zapošljavanja u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori (Trans2Work), u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore u srijedu, 3. oktobra 2018. godine sa početkom u 10.30 časova.

Na završnoj radionici će biti riječi o sprovedenim aktivnostima tokom realizacije Trans2Work projekta i najvažnijim rezultatima kao što su mobilnost studenata u cilju obavljanja radne prakse i nabavka opreme za studente sa oštećenjem vida i sluha.

Trans2Work projekat se nakon tri godine realizacije završava ove godine. Nadamo se da će ovaj projekat biti podsticaj za nove aktivnosti u cilju unapređenja uslova studiranja i zapošljavanja studenata sa invaliditetom.