Fakultet za sport dobio mogućnost za razmjenu na Univerzitetu Primorska u Sloveniji

U okviru nove CEEPUS mreže "Education, Training and Research in the multidisciplinary field of Sport Sciences" (ME-1203-02-1819 – status Umbrella), studenti Fakulteta za sport Univerziteta Crne Gore moći će da se prijavljuju za mobilnosti na Univerzitetu Primorska iz Slovenije. Dostupne su stipendije za dva studenta u trajanju po 5 mjeseci koje mogu biti iskorištene u ljetnjem semestru tekuće akademske godine.

Krajnji rok za prijavu je 15. oktobar.

Spisak predmeta koji su ponudjeni na engleskom jeziku na Univerzitetu Primorska mozete naći u priloženoj tabeli:

Cell Biology and Biochemistry

6 ECTS

Neuro-muscular functions of the trunk and spine health

Physiology

Bases of motor Development and Motor Learning

English 1

English for Kinesiology

Exercise Physiology

Bases of Athletics and Conditioning

Elite Sports Training

Kinesiotherapy

Bases of Sports Training

6 ECTS

Pored navednih predmeta na engleskom jeziku, studenti mogu izabrati da slušaju i polažu i predmete koji su ponuđeni na slovenačkom jeziku.

Prijava je on-line preko veb sajta Ceepus programa.