Ljetnja škola u Londonu

UCL Ljetnja škola svim zainteresovanim studentima pruža priliku da borave u Londonu od tri do šest nedjelja tokom ljeta i time dobiju kredite po njihovom studijskom programu.

Smješten u srcu Londona, UCL Univerzitet je u prvih deset na svijetu prema QS svjetskom rangiranju univerziteta za 2017/2018 godinu. Akademski programi ovog univerziteta obuhvataju većinu predmeta, od umjetnosti i društvenih nauka do inženjerstva i fizičkih nauka, a njihov inovativni fokus na interdisciplinarnim studijama za ispitivanje globalnih pitanja je nešto što ih odvaja od ostalih univerziteta.

Prijave za ljetnju školu počinju u petak 1. decembra 2017.godine, a svi koji se prijave prije četvrtka 1. marta 2018.godine biće oslobođeni troškova prijavljivanja.

Više informacija o programu, uključujući i detaljne opise nastavnog programa možete pronaći na sajtu www.ucl.ac.uk/summerschool.

Kontakt osoba je Rory Herron, a njena e-mail adresa je: r.herron@ucl.ac.uk