21.11.2016

Održana radionica o uspješnom predstavljanju poslodavcu

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Druga po redu radionica u organizaciji Karijernog centra Univerziteta Crne Gore i Zavoda za zapošljavanje Crne Gore na temu „Razvoj vještina za uspješno predstavljanje poslodavcu“ održana je u utorak, 29. novembra 2016. godine. Radionici su prisustvovali studenti sa Ekonomskog, Građevinskog, Metalurško – tehnološkog i Fakulteta politčkih nauka.

Radionica je trajala dva sata i studenti su kroz interakciju, rješavanje predstavljenih zadataka i problema, timski i individualno, diskutovanjem osobina ličnoti i njihovom rangiranjem kao onih koje se stiču tokom, a koje van školovanja, bitnim i manje bitnim za posao, izvukli pouke o tome kako se predstaviti poslodavcu, koliko pokazati sebe i koje svoje osobine u tih par minuta trajanja poslovnog razgovora istaći i naglasiti.

Studenti su sa radionice ponijeli vrijedno znanje, ali i jedno lijepo i korisno iskustvo, o čemu svjedoče i priložene fotografije.