Kancelarija za inovativno - edukativne usluge

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, BIO - ICT Centar izvrsnosti Univerziteta Crne Gore  i Biro za ekonomsku saradnju i podršku biznis zajednici - Glavni Grad Podgorica, pod pokroviteljstvom Univerziteta Crne Gore i Glavnog grada Podgorice, osnovali su Kancelarije za inovaciono – edukativne usluge Univerziteta Crne Gore i Glavnog grada Podgorice.

Primarna djelatnost Kancelarije za inovaciono-edukativne usluge ogleda se u podsticanju preduzetničke svijesti i afirmaciji biznis inicijative studentske populacije Univerziteta Crne Gore. Kancelarija bi takođe pružala neophodne usluge/obuke i/ili transfer znanja studentima Univerziteta Crne Gore, u cilju afirmacije njihovih postojećih biznis ideja i trasiranja smjera za koncipiranje novih biznis ideja.