13.03.2017

Održana motivaciona predavanja i radionice

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore u saradnji sa svojim partnerima Unijom poslodavaca Crne Gore i Inovaciono – preduzetničkim centrom Tehnopolis, orgnaziovao je u proteklom periodu, za studente Ekonomskog fakulteta i Fakulteta političkih nauka, stručna i motivaciona predavanja i radionice.

Na Ekonomskom predavanju održano je motivaciono predavanje o konceptu preduzetništva i načinima otpočinjanja biznisa. Svoju preduzetničku priču sa prisutnim studentima podijelio je gdin Danilo Popović, suosnivač kompanije „Zaposli.me“. Takođe, na predavanju je bilo riječi i o stavovima mladih prilikom traženja posla, na bazi iskustava koje ova agencija za zapošljavanje ima.

Na Fakultetu političkih nauka upriličena je radionica za studente pod nazivom „Rješavanje konflikata i učenje nekonfliktne komunikacije“ . Cilj radionice bio je unapređivanje komunikacije, podsticanje na kritičko i samokritičko mišljenje i razvijanje sposobnosti ispoljavanja sopstvenih kreativnih potencijala. Radionicu u trajanju od 90 minuta realizovala je profesorica Smilja Vukićević, ispred provajdera obrazovanja odraslih „Milun Božović“.

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore nastaviće sa organizacijom ovakvih aktivnosti na svim fakultetima Univerziteta Crne Gore, kako bi naši studenti bili u prilici da se što bolje upoznaju sa oblastima struke koje izučavaju.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.