25.04.2016

Edukativni trening "START UP U XXI VIJEKU"

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore u saradnji sa Glavnim gradom Podgorica organizuje edukativni trening namijenjen studentima Univerziteta Crne Gore pod nazivom „Start Up u XXI vijeku“.

Cilj ovog treninga je da se studenti UCG upoznaju bolje sa preduzetništvom, razviju preduzetnički duh i preispitaju svoje potencijale za pokretenje sopstvenih biznisa. Na treningu će se prisutnima obratiti Vladimir Rajčić ispred Biroa za ekonomsku saradnju i podršku biznis zajednici Glavnog grada, nakon koga će izlaganje na temu „Inovacije i Facebook generacija – Nezainteresovanost ili nerazumijevanje?“ imati Nikola Vulić iz UNICEFA,dok će Radivoje Drobnjak iz organizacije PACiNNO Montenegro dati predavanje „Preduzetnici za XXI vijek – izazovi i šanse“. Dražen Žujovič ispred firme TourVia.me će iznijeti svoje iskustvo o pokretanju i osnivanju biznisa i svemu onome što Start Up sa sobom nosi.

Pozivamo sve zainteresovane studente Univerziteta Crne Gore da se prijave (ime i prezime, broj indeksa, fakultet) na e-mail: karijernicentar@ac.me. Trening se održava 25.04.2016. u Rektoratu UCG sa početkom u 12 časova. Agendu događaja možete preuzeti u prilogu.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.