Održana radionica o traženju posla

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore i Zavod za zapošljavanje Crne Gore, održali su još jednu radionicu namijenjenu studentima koji žele da se upoznaju sa prilikama na tržištu rada i mogućnostima za zaposlenje.

Prisutni studenti mogli su da se informišu više o tome šta zapravo predstavlja tržište rada, na koji način se vrši oglašavanje slobodnih radnih mjesta i kroz koje kanale, šta znače određeni oglasi za posao i na koji način ih tumačiti, ali i da razmisle o konceptu preduzetništva i samozapošljavanja.

Studenti su sa ove dvočasovne radionice otišli sa pozitivnim impresijama, sa željom da ponovo posjete Karijerni centar i učestvuju u budućim događajima.

22.06.2018 Karijerni centar

Fakultet za hemiju i farmaciju – Univerzitet u Sofiji kao institucija domaćin za iskusne istraživače

19.06.2018 Karijerni centar

Održani info dani o individualnim stipendijama Marija Sklodovska Kiri akcije