Radionica 3 „Intervju za posao“

Ako si pozvan/a na intervju za posao to znači da je tvoja prijavna dokumentacija bila dobra i da je uspješno napravljen prvi korak. Iako je ovo samo po sebi vrlo dobro, nažalost nije i dovoljno, pa moraš uložiti dodatnu snagu i energiju u pripremu intervjua i iskoristiti priliku da na taj način napraviš sebi najbolju promociju!

Stoga, dragi studenti UCG, pozivamo vas da uzmete učešče u trećoj po redu radionici  u organizaciji Karijernog centra Univerziteta Crne Gore i Zavoda za zapošljavanje Crne Gore na temu „Intervju za posao“.

Radionica će se održati:

·  U Podgorici na Ekonomskom fakultetu u ponedjeljak 28.03. sa početkom u 12h u sali 202;

·   U Kotoru na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u srijedu 30.03. sa početkom u 12h;

·  U Bijelom Polju na Ekonomskom fakultetu – Studije menadžmenta Bijelo Polje u petak 01.04. sa početkom u 12h.

Prijave (ime i prezime, broj indeksa, fakultet) šaljite na e-mail: karijernicentar@ac.me.

S obzirom da se istog dana paralelno održava i sajam zapošljavanja SUMMER JOB 2016 pozivamo vas da posjetite sajam i odaberete poslodavca kod koga ćete ovog ljeta imati priliku da steknete ili dopunite svoje radno iskustvo.