Sajam internacionalnih poslova i stručnih praksi - Best Career Day

Sajam internacionalnih poslova i stručnih praksi pod nazivom ​BEST Career Day, koji će okupiti evropske kompanije i univerzitete, će se održati u Briselu 28. marta. Pravo učešća imaju mladi iz čitave Evrope.

Kroz prezentacije kompanije i univerziteta možete saznati nove mogućnosti za razvoj karijere. Takođe, imaćete intervju sa kompanijom koja je izabrala baš Vas sa ciljem zapošljavanja u istoj. Saznaćete više o radu u internacionalnom okruženju kroz različite radionice. Osim toga, dobijate šansu da se upoznate i sarađujete sa ljudima iz svih krajeva Evrope.

Ovo je sjajna prilika za sve mlade u Crnoj Gori da naprave svoje prve korake ka internacionalnoj karijeri.

Prijave traju do 21. januara, a proces apliciranja i sve dodatne informacije možete naći na zvaničnoj Facebook stranici Boardof European Students of Technology​ ili web stranici: https://bcd.best.eu.org

Ovaj događaj organizuje BEST (​Board of European Students of Technology). U pitanju je studentska organizacija osnovana 1989. godine, koja danas broji 96 lokalnih grupa u 33 zemlje i preko 4 000 članova. Misija ove organizacije jeste da uspostavi komunikaciju i saradnju među evropskim studentima, omogući im razmjenu znanja i iskustava, a sve to sa ciljem razvoja njihove globalne misli, upoznavanju drugih kultura, međusobnog razumijevanja i osposobljavanja za dalji rad u internacionalnom okruženju.

BEST Podgorica je jedna od 96 lokalnih grupa sa sjedištem na Univerzitetu Crne Gore. Više informacija o njihovom radu možete pronaći na zvaničnoj Facebook stranici BEST Podgorica ili web stranici www.best.ac.me

18.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.

21.03.2018 Karijerni centar

Karijerno savjetovanje o sezonskom zapošljavanju

19.03.2018 Karijerni centar

Grantovi za pokrivanje putnih troškova za odlazak na Goldšmit konferenciju