24.03.2016

Predstavnici Univerziteta Crne Gore na EURAXESS edukativnom treningu u Rimu

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Predstavnici Univerziteta Crne Gore dr Uglješa Janković, predavač na Fakultetu političkih nauka i mr Filip Petrović, saradnik u Karijernom centru Univerziteta Crne Gore prisustvovali su edukativnom treningu „Train the trainers“ u organizaciji EURAXESS mreže u okviru projekta „PIPERS“ koja se održala u Rimu 21. i 22. marta 2016. godine. Radionica je okupila predstavnike gotovo svih evropskih univerziteta.

Na treningu je održano pet radionica, a teme su bile iz oblasti predstavljanja naučno – istraživačkog rada javnosti, saradnje univerziteta i industrije, metodologije naučno - istraživačkog rada, pisanja projekata i implementacije projekata, s ciljem da prisutni steknu znanje koje će biti prenešeno istraživačima i akademskom osoblju iz svoje zemlje kroz organizovanje sličnih radionica.

Univerzitet Crne Gore je aktivan, dugogodišnji član EURAXESS mreže, zadužen za implementaciju na nacionalnom nivou. U okviru pomenutog događaja u Rimu, predstavljen je i Karijerni centar Univerziteta Crne Gore što je naišlo na pozitivne komentare od strane prisutnih i izražena važnost povezivanja EURAXESS-a i karijernih centara na univerzitetima.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.