Forum o visokom obrazovanju kao prekretnici ka tržištu rada

Povodom Međunarodnog dana studenata, Karijerni centar Univerziteta Crne Gore će, u saradnji sa Studentskim parlamentom Univerziteta Crne Gore, organizovati forum „Visoko obrazovanje kao prekretnica ka tržištu rada“,  17. novembra, u 14 sati, u Plavoj sali Rektorata.

Međunarodni dan studenata je prilika za diskusiju sa studentima Univerziteta o poteškoćama na koje visokoškolci nailaze na tržištu rada, ali i za predočavanje svih mogućnosti za usavršavanje i (samo)zapošljavanje koje imaju na raspolaganju u cilju razvoja kompetencija i podsticanja njihove konkurentnosti. Pored predstavnika Karijernog centra i Studentskog parlamenta Univerziteta Crne Gore, studentima će se obratiti i predstavnici IPC-a Tehnopolis kao i ETG Grupe.