01.03.2016

Održana druga radionica Karijernog centra UCG „Vještina predstavljanja poslodavcu“

Druga po redu radionica u organizaciji Karijernog centra Univerziteta Crne Gore i Zavoda za zapošljavanje Crne Gore na temu „Vještina predstavljanja poslodavcu“ održana je u ponedjeljak, 29. februara 2016. godine. Zbog velikog broja prijavljenih studenata, radionica se paralelno odvijala u dvije sale u Rektoratu UCG. Radionicu su vodili psiholozi iz Zavoda za zapošljavanje Crne Gore, a prisutni studenti bili su sa Ekonomskog, Pravnog, Građevinskog, Metalurško – tehnološkog, Elektrotehničkog, Prirodno – matematičkog i Fakulteta politčkih nauka.

Radionica je trajala dva sata i studenti su kroz interakciju, rješavanje postavljenih zadataka i problema, timski i individualno, diskutovanjem osobina ličnosti i njihovom rangiranjem kao onih koje se stiču tokom, a koje van školovanja, bitnim i manje bitnim za posao, izvukli pouke o tome kako se predstaviti poslodavcu, koliko pokazati sebe i koje svoje osobine u tih par minuta trajanja poslovnog razgovora istaći i naglasiti.

Studenti su sa radionice ponijeli vrijedno znanje, ali i jedno lijepo i korisno iskustvo, o čemu svjedoče i priložene fotografije.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.