07.05.2018

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Univerzitet u Jaenu (Španija) nedavno je objavio zainteresovanost da bude institucija domaćin za kandidate koji bi željeli da se prijave za individualne stipendije Marija Sklodovska Kiri u okviru EU programa za istraživanja i inovacije.

Lista potencijalnih univerzitetskih jedinica i kontakti potencijalnih mentora dostupni su na sljedećoj web stranici: https://eshorizonte2020.es/expressions-of-interests?SearchText=UNIVERSIDAD+DE+JAEN&province=0&research_area=0&AddButton=Search .

Univerzitetska bolnica u Sijeni (Italija), Odsjek za socijalni rad, zainteresovana je da bude institucija domaćin iskusnom istraživaču za oblast socijalnog rada i socijalne politike.

Istraživački rad bi se zasnivao na razvoju socijalnog kartona, koji koriste socijalni radnici u Urgentnom centru, kao instrumenta za istraživanja prevalence socijalnih pitanja na zdravlje u kontekstu sljedećih aspekata pristupa klijenata urgentnom centru: razvrstavanje po starosnoj dobi, polu, socijalnoj i porodičnoj situaciji, broju i tipu pristupa i ishoda liječenja.

Posebna pažnja biće usmjerena na identifikaciju sumnjivih zloupotreba maloljetnika i žena.

Zainteresovani iskusni istraživači u oblasti socijalnog rada trebaju svoj CV (Europass form na engleskom jeziku) da upute na sljedeće e-mail adrese najkasnije do 20. maja 2018. godine:

- Dr. Lucia Rappuoli (l.rappuoli@ao-siena.toscana.it); i

- Eleonora Centini (e.centini@ao-siena.toscana.it).

Podsjećamo da je Evropska komisija otvorila Marija Sklodovska Kiri poziv za individualne stipendije 12. aprila 2018. godine.

Sve detalje o ovom pozivu možete pogledati na sljedećoj web stranici: http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/msca-if-2018.html

Priručnik za aplikante dostupan je na sljedećem linku: http://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/h2020/other/guides_for_applicants/h2020-guide-appl-msca-if-2018-20_en.pdf

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.

21.03.2018 Karijerni centar

Karijerno savjetovanje o sezonskom zapošljavanju