Fakultet za hemiju i farmaciju – Univerzitet u Sofiji kao institucija domaćin za iskusne istraživače

Fakultet za hemiju i farmaciju na Univerzitetu u Sofiji „Sv. Kliment Ohridski“ ponudio je pet pozicija za iskusne istraživače koji žele da se prijave za Marija Sklodovska Kiri poziv Individualne stipendije.

Zainteresovani kandidati treba da pripreme svoj CV u Europass formi na engleskom jeziku i kratko obrazloženje projektne ideje, najkasnije do 15. jula 2018. godine.

Vište informacija o ovom Fakultetu, ponuđenim oblastima istraživanja i kontakt detalje potencijalnih mentora, možete pogledati u prilogu.

Kandidati koji prođu proces selekcije, dobiće povratno obavještenje do 20. jula 2018. godine, nakon čega će biti u mogućnosti da se zajedno sa Fakultetom za hemiju i farmaciju, odnosno dodijeljenim mentorom, prijave za Marija Kiri poziv.

Detalje poziva za Individuale stipendije možete pogledati na sljedećoj web stranici: http://www.mna.gov.me/ministarstvo/Horizont2020/183948/H2020-Marija-Sklodovska-Kiri-Akcije-Poziv-za-Individualne-stipendije-otvoren.html