28.03.2017

Uspostavljena saradnja Tehnopolisa i Filozofskog fakulteta

Posredstvom Karijernog centra Univerziteta Crne Gore,  IPC Tehnopolis je  potpisao Memorandum o poslovno – tehničkoj saradnji sa Filozofskim fakultetom Univerziteta Crne Gore.

Memorandum su potpisali izvršni direktor IPC Tehnopolisa Ratko Bataković i dekan Filozofskog fakulteta prof. dr Goran Barović. Memorandum je potpisan s ciljem međusobne saradnje dvije ustanove u budućem procesu obrazovanja, stručnih i istraživačkih radova i drugih poslova u okviru registrovane djelatnosti.

Potpisnici memoranduma će nastojati da razviju međusobne veze prema principima zajedničke koristi, opšteg društvenog interesa, te zajedničke komplementarne djelatnosti visokog obrazovanja.

Univerzitet Crne Gore poseban akcenat daje na saradnju sa društvom, biznis zajednicom, javnim i privatnim sektorom, naročito u oblasti međunarodnih projekata gdje Centar za međunarodnu saradnju i razvoj karijere UCG pruža značajnu podršku.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.