Uspostavljena saradnja Tehnopolisa i Filozofskog fakulteta

Posredstvom Karijernog centra Univerziteta Crne Gore,  IPC Tehnopolis je  potpisao Memorandum o poslovno – tehničkoj saradnji sa Filozofskim fakultetom Univerziteta Crne Gore.

Memorandum su potpisali izvršni direktor IPC Tehnopolisa Ratko Bataković i dekan Filozofskog fakulteta prof. dr Goran Barović. Memorandum je potpisan s ciljem međusobne saradnje dvije ustanove u budućem procesu obrazovanja, stručnih i istraživačkih radova i drugih poslova u okviru registrovane djelatnosti.

Potpisnici memoranduma će nastojati da razviju međusobne veze prema principima zajedničke koristi, opšteg društvenog interesa, te zajedničke komplementarne djelatnosti visokog obrazovanja.

Univerzitet Crne Gore poseban akcenat daje na saradnju sa društvom, biznis zajednicom, javnim i privatnim sektorom, naročito u oblasti međunarodnih projekata gdje Centar za međunarodnu saradnju i razvoj karijere UCG pruža značajnu podršku.