20.12.2016

Dan karijere u Nikšiću

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Predstavnici Univerziteta Crne Gore - Karijernog centra, Filozofskog i Filološkog fakulteta, kao i partneri iz Unije poslodavaca Crne Gore su pred punom multimedijalnom salom podijelili sa studentma, učenicima ali i ostalim učesnicima, zanimljive savjete i iskustva, kao i načine za bolju i konkurentniju poziciju na tržištu rada, mogućnosti osnivanja sopstvenih biznisa, a sve to od onih koji već imaju izgrađene karijere.

Dobrodošlicu učesnicima i panelistima je poželio izvršni direktor IPC Tehnopolis, Ratko Bataković, dok je Nevena Keković, jedan od koordinatora portala “edukacija.me”, kazala je da je cilj projekta da učine obrazovanje dostupnim u svim sferama, te tako pomognu mladima.

Danilo Niković, direktor ljudskih resursa Pivare "Trebjesa" iz svog dugodišnjeg iskustva sa raznim poslovima i života u SAD-u, savjetovao mladim ljudima da konstantno uče, odnosno da se učenje ne završava onog dana kada se izađe sa fakulteta, nego da tada tek počinje.

Da Univerzitet Crne Gore prepoznaje promjene na tržištu rada, ali i potrebe studenata da se što kvalitetnije pripreme za izazove koji slijede kada završe formalno obrazovanje, kazao je Uglješa Janković, ispred Karijernog centra UCG.

Osim predstavnika Unije Poslodavaca i Karijernog centra UCG, smjernice studentima su dali i prof. dr Igor Lakić ispred Filološkog i dr Predrag Živković ispred Filozofskog fakulteta.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.