29.03.2017

Univerzitet Crne Gore na Danima karijere

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Univerzitet Crne Gore učesnik je sajma visokog obrazovanja u okviru manifestacije „Dani karijere 2017“, koja je organizovana u kompleksu Verde. Maturantima i drugoj zainteresovanoj javnosti promovišu se studijski programi Univerziteta Crne Gore nudi, programi mobilnosti i servisi Karijernog centra.

Na štandu Univerziteta Crne Gore, posredstvom predstavnika fakulteta i Karijernog centra, zainteresovani mogu dobiti informacije o upisu, nastavku školovanja, raznim vidovima usavršavanja, mogućnostima zapošljavanja, ali i o tome kako se pripremiti za tržište rada nakon završetka studija.

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore će u okviru sajma organizovati i dvije radionice - "Kreativnost u funkciji savremenog biznisa" i "Sve moje grupe".

Radionicu "Kreativnost u funkciji savremenog biznisa", vode saradnici sa Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore mr Ivan Radević i mr Vladimir Đurišić. Radionica će biti organizovana sjutra sa početkom u 12 sati.

Istog dana biće organizovana i radionica "Sve moje grupe", koju će voditi saradnik sa Fakulteta političkih nauka Univerziteta Crne Gore mr Mehmed Đečević. Radionica počinje u 13.15 sati.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.