28.04.2017

Radionice u okviru sedmice obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore

Slide1 background
FB, TW, Linkedin, YouTube ...dodaj me

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore, kao servis namijenjen jačanju praktičnih vještina naših studenata, u okviru nedjelje obilježavanja Dana Univerziteta Crne Gore, organizovao je dvije radionice koje su imale za cilj bolju pripremu studenata Univerziteta Crne Gore za tržište rada.

Na Elektrotehničkom fakultetu, studenti su imali priliku da prisustvuju radionici „Kreativnost u funkciji savremenog biznisa“ koju su održali saradnici sa Ekonomskog fakutleta UCG mr Ivan Radević i mr Vladimir Đurišić. Oni su prisutnim studentima predstavili koncept kreativnosti kao mentalni proces koji uključuje stvaranje novih ideja, pojmova, ili rješenja problema, stavljajući akcenat na razumijevanje koncepta kreativnosti u poslovnom svijetu.

Na Fakultetu političkih nauka, doc. dr Olivera Komar studentima je održala radionicu „Politikolog – zanimanje budućnosti“. Prisutni studenti imali su priliku da prodiskutuju sa profesoricom Komar o svim prednostima i nedostacima profesije, ali i o budućim perspektivama i izazovima koje bavljenje politikologijom sa sobom nosi, kao i o nastavku njihovog karijernog puta.

18.05.2018 Karijerni centar

Stručne prakse za studente dostupne u kompaniji „BD Electronics“ sa Malte

H2020 Marija Sklodovska Kiri individualne stipendije

16.05.2018 Karijerni centar

JRC program obuka u različitim evropskim zemljama

16.05.2018 Karijerni centar

Poziv za iskusne istraživače u oblasti medicine – Marija Kiri COFUND grant u Italiji

09.05.2018 Karijerni centar

Poziv za praktikanate u IT i finansijskoj reviziji u PwC

07.05.2018 Karijerni centar

Domaćini individualnih stipendista H2020 Marija Sklodovska Kiri u Španiji i Italiji

25.04.2018 Karijerni centar

H2020 Marija Sklodovska Kiri Akcije: Poziv za Individualne stipendije otvoren

23.04.2018 Karijerni centar

Dan otvorenih vrata 24. aprila

05.04.2018 Karijerni centar

Karijerni centar podržao aktivnosti studentskih organizacija

27.03.2018 Karijerni centar

Predstavljen Karijerni centar na Summer Job-u 2018.