28.02.2017

Sastanak sa rektorkom Univerziteta Crne Gore

Direktori Institua Konfucije na Univerzitetu Crne Gore doc. dr Milena Đukanović i Luo Chunxia su imali sastanak sa rektorkom Univerziteta Crne Gore prof. Radmilom Vojovodić.

Na početku sastanka, kineska direktorica je izrazila zahvalnost Univerzitetu Crne Gore na pomoći koju su pružli Institutu Konfucije u njihovom radu.

Rektorka Vojvodić je kazala da će ugovor koji je postignut između Univerziteta Crne Gore i Changsha univerziteta za nauku i tehnologiju samo ojačati prijateljske odnose dvije zemlje. Samim tim i Institut Konfucije će nastaviti sa svojim razvojem.

Crnogorski direktor Instituta doc. dr Milena Đukanović je govorila o dosadašnjim aktivnostima Instituta kao i o planiranim za naredni period.

23.01.2018 Institut Konfucije

Crna Gora kao druga kuća

10.01.2018 Institut Konfucije

Saradnja sa privatnom internacionalnom školom Adriatic College