28.02.2017

Sastanak sa menadžmentom CRBS-a

Kineska direktorica Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne gore, Luo Chunxia, je 28. februara posjetila gospodina Hei Shiqiang, koji je menadzer kompanije CRBC u Crnoj Gori.

Gospodin Hei Shikiang je iskazao toplu dobrodoslicu direktorici Luo, i pohvalio dosadašnji rad Instituta Konfucije. Tokom razgovora, direktorica Luo je predložila menadžeru kompanije CRBS da učestvuju na festivalu Na putu svile koji će se održati u martu, a sve u cilju sirenja kineske kulture i jezika. Gospodin Hei je prihvatio poziv za učešće na pomenutom festivalu i dodao da će učiniti sve što je u njegovoj moći da pomogne razvoju Instituta Konfucije kao i da će potpomognuti organizaciju festivala.

Institut Konfucije i kompanija CRBS će nastaviti sa uspješnom saradnjom, ne bi li istrajali u zajedničkom cilju, a to je, širenje kineskog jezika i kulture.

19.02.2018 Institut Konfucije

Kurs kineskog jezika u tivatskoj i budvanskoj školi

23.01.2018 Institut Konfucije

Crna Gora kao druga kuća