02.11.2016

Intervju direktorice dr Milene Đukanović za Telenor magazin

Direktorica Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne Gore, dr Milena Đukanović, dala je intervju u novembarskom izdanju "Telenor Magazina".

Kompanija Telenor je prepoznata kao kompanija koja pruža najbolji kvalitet mobilne mreže u Crnoj Gori i posvećena je pružanju kvalitetnih usluga svojim cijenjenim korisnicima kao i kontinuiranom ulaganju u svoju mrežu.

Direktorica Đukanović je predstavila kurseve kineskog jezika koje nudi Institut Konfucije na Univerzitetu Crne Gore. Takođe je govorilia o mogućnostima za mlade ljude da dobiju različite vrste stipendija. Ona je govorila o svom iskustvu koje je stekla u toku letnjeg kampa 2016, kada je bila vođa grupe od 20 studenata koji su se bliže upoznali sa  kineskim jezikom i kulturom u Pekingu i Changsha na partnerskom unevizitetu Instituta Konfucije- Cangsa Univerzitetu za nauku i tehnologiju.

Takođe je navela planove Instituta za formiranje kursa kuvanja kineske hrane objašnjavajući razlike između crnogorske i kineske kuhinje.

19.02.2018 Institut Konfucije

Kurs kineskog jezika u tivatskoj i budvanskoj školi

23.01.2018 Institut Konfucije

Crna Gora kao druga kuća