Prezentacija stipendija Konfucije u Tehnopolisu

Institut Konfucije u saradnji sa IPC Tehnopolis  17.03.2017. godine sa početkom u 13:00h organizuje prezentaciju stipendija Instituta i Vlade Narodne Republike Kine za srednjoskolce koji zele da se upisu na fakultete, kao i za studente koji su zavrsili osnovne studije a zele da poslijediplomske studije nastave u Kini. Prezentacija će se održati u Multimedijalnoj sali IPC Tehnopolis.

Planirano je da govore predstavnici Instituta Konfucije koji će prezentovati rad Instituta kao i dvije vrste stipendija koje daje Instut i Vlada NR Kine.

Učesnici će imati priliku i da čuju iskustva crnogorskih korisnika pomenutih stipendija koji će prenijeti svoje iskustvo u apliciranju kao i o boravku na fakultetima u Kini.

Ovom prilikom pozivamo sve vas koji planirate da aplicirate ili želite da se informišete da prisustvujete ovom događaju kako bi se što bolje informisali i pripremili za apliciranje za ove stipendije.