Gostovanje umjetničke delegacije "Most prijateljstva" iz Kine

U Kulturno informativnom centru ,,Budo Tomović", 19. oktobra u 19h gostuje umjetnička delegacija ,,Most prijateljstva" iz Kine, a u organizaciji Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne Gore, Univerziteta Crne Gore i KIC-a Budo Tomović. Performans “Most prijateljstva" će približiti duh i tradiciju ovog drevnog naroda kroz tradicionalne i savremene igre, orkestarsku muziku, solističke nastupe vokalnih i instrumentalnih izvođača, operu. Kroz ples i pjesmu, spajaju se prošlost i budućnost, a evociraju se i uspomene na značajne trenutke iz kineske istorije.

Cijena ulaznice je 1 euro, a sav prihod od prodatih ulaznica biće dat KIC-u ,,Budo Tomović" u čast 50 godina postojanja ovog kulturno informativnog centra.

Kontakt biletarnica KIC-a: +382 20 664 235, +382 20 664 237