Gostujuće predavanje izvršnog direktora CKB na Ekonomskom fakultetu

Milan Sztepanov, Izvršni direktor CKB , održaće predavanje studentima Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore na temu “Doživotno učenje“, u petak 03. marta 2017. godine sa početkom u 12:00 h (sala 103).

Imajući u vidu bogato i dugogodišnje profesionalno iskustvo gospodina Sztepanova u oblasti bankarstva pozivamo profesore, studente i sve druge zainteresovane da prisustvuju predstojećem predavanju.. Predavanje ima cilj da studentima obezbijedi bazu u procesu razvoja vještina koje su neophodne za profesionalni uspjeh u promjenljivom okruženju i privredi koja sve više poprima karakter „tehnološki definisane“.

Ovo predavanje organizovaće studentska organizacija MMFF (Montenegro Management Future Forum).