Obavještenje o anketiranju studenata prve godine studija

Obavještavaju se studenti prve godine studija da je Centar za studije i kontrolu kvaliteta Univerziteta Crne Gore pripremio internu studentsku anketu namijenjenu studentima prve godine, sa ciljem prikupljanja informacija o kvalitetu nastave i nastavnog procesa.

S tim u vezi, Centar informacionog sistema će proslijediti anketu studentima prve godine, koji su preuzeli svoje live.ac.me naloge i u mejlu koji će studenti dobiti biće navedene sve potrebne informacije o tome kako se može pristupiti anketi tj. biće dat link za pristup anketi i šifra. Vrijeme koje studenti imaju na raspolaganju za popunjavanje ankete je do 25.04.2018. godine. Napominjemo da je anketa kratke forme i da će svi studenti prve godine koji imaju live.ac.me naloge moći da joj pristupe, bez obzira gdje se nalazili.

UPRAVA FAKULTETA