Otvoren konkurs za AmCham Internship program

Američka privredna komora u Crnoj Gori (AmCham Montenegro) najavljuje sedmu generaciju Programa stažiranja za studente završnih godina studija u Crnoj Gori, koji će biti realizovan u periodu od 4. septembra do 4. decembra 2017. godine.

AmCham Montenegro započeo je Program stažiranja u kompanijama članicama, kao odgovor na specifičnu biznis barijeru za poslovanje u Crnoj Gori, a to je nedostatak iskusne i kvalifikovane radne snage. Internship program prvi put je realizovan 2011. godine, i tokom proteklih 6 godina omogućio je tromjesečnu praksu za 102 studenta u različitim kompanijama članicama AmCham-a i partnerskim organizacijama.

Prezentacija Programa stažiranja će bti održana na Univerzitetu Crne Gore, Plava sala Rektorata UCG, 24. maj, sa početkom u 12:00h

Uslovi za prijavu i potrebna dokumentacija su u prilogu.