Delegacija iz Skadra posjetila Ekonomski fakultet

Ekonomskog fakulteta iz Skadra na čelu sa prodekanom Albanom Boriçiem, šefom odjeljenja za biznis admistraciju Arditom Boriçi, kolegom Mariom Curcijem, kao i njihovi studenti magistarskih studija posjetili su Ekonomski fakultet UCG.

Tom prilikom prisustvovali su predavanju profesorice Danijele Jaćimović "Globalizacija svjetske privrede", tokom kojeg su razmijenili stavove  o aktuelnim globalnim izazovima I perspektivama, kao i njihovom uticaju na region.

Ovo je uzvratna posjeta, a naši studenti sa smjera Međunarodni biznis su u ljetnjem semestru imali studijsku posjetu fakultetu u Skadru. Na bazi ovog pozitivnog I veoma korisnog  iskustva nastavljena je  aktivna saradnja ove dvije institucije, učestvovanjem u zajedničkim međunarodnim projektima, konferencijama, naučnim odborima, zahvaljujući kojima se otvara mogućnost za produbljivanje buduće saradnje