OBAVJEŠTENJE O DODATNOM ISPITNOM ROKU

Prema odluci Senata UCG dodatni ispitni rok biće održan od 28. avgusta do 15. septembra 2017. godine. Raspored ispita biće
blagovremeno objavljen na sajtu fakulteta.

Prijava ispita za dodatni ispitni rok obaviće se na šalterima studentske službe u petak, 07. jula (u terminu 09-18h) i subotu, 08. jula 2017. godine (u terminu 09-15h).

Visina nadoknade u dodatnom ispitnom roku iznosi 5,00 eura za svaki prijavljeni ispit.

Studentima je u dodatnom roku omogućeno polaganje ispita u cjelosti (studenti mogu polagati i kolokvijume i završni ispit).

U dodatnom ispitnom roku isključivo se polažu ispiti koje je student prijavio na početku studijske 2016/2017. godine.

Uz popunjenu prijavu studenti su dužni dostaviti indeks i dokaz o uplati nadoknade (uplatnicu) za ispite koje prijavljuju. Uplatu izvršiti na žiro račun Ekonomskog fakulteta br. 510-131-35, sa naznakom - za dodatni ispitni rok.

Studenti koji nijesu izmirili finansijske obaveze (školarinu) neće moći prijaviti ispite za dodatni ispitni rok.