Izbor najaktivnijeg studenta Crne Gore

Fakultet za državne i evropske studije raspisao je Konkurs za Izbor najaktivnijeg studenta Crne Gore. Izbor najaktivnijeg studenta je prvi put organizovan povodom Dana studenata 2013. godine.

Konkurs je otvoren do 24. aprila 2017. godine.

Na konkurs za Izbor najaktivnijeg studenta Crne Gore se mogu prijaviti studenti prve, druge i treće godine dodiplomskih studija svih univerziteta i fakulteta u Crnoj Gori, koji su ostvarili prosječnu ocjenu jednaku ili veću od 8,50, i koji nemaju “zaostalih ispita”.

Komisiju za Izbor najaktivnijeg studenta Crne Gore činiće predstavnici Ministarstva prosvjete, Univerziteta Crne Gore, Univerziteta Mediteran, Univerziteta Donja Gorica i Fakulteta za državne i evropske studije, a biće u odgovarajućem procentu uvažen i glas javnosti, koja će moći da glasa putem veb sajta po pristizanju kandidatura.

Konkurs je otvoren do 24. aprila 2017. godine.

Za detaljne informacije i kontakt na koji se dostavljaju prijave, pogledajte u prilozenom dokumentu.