Brucošima predstavljene studentske organizacije

Trećeg dana manifestacije "Dani brucoša" u amfiteatru "Montenegro" organizovano je predstavljanje studentskih organizacija.

Studentske organizacije na Ekonomskom fakultetu čine studentski život ljepšim i bogatijim na različite načine, kroz organizaciju velikog broja edukativnih, zabavnih, rekreativnih, muzičkih, kulturnih i sportskih sadržaja.

Pored organizovanja različitih aktivnosti u kojima brucoši mogu učestvovati, studentske organizacije su otvorene za prijem novih članova, što studentima omogućava da u svakom organizovanom događaju daju svoj doprinos, te kroz praktično djelovanje nauče mnogo o organizaciji, menadžmentu, marketingu,

Zato su brucošima organizacije putem kratkih kreativnih prezentacija približili domen svog djelovanja.

Predstavile su se sljedeće studentske organizacije:

Vijeće studenata

• Savez studenata
  • Sportsko društvo Ekomen
  • Debatni klub
  • Volonterski klub
  • Klub poštovalaca Rock "N" Rolla

Brucoši su izrazili veliko  interesovanje  za članstvo u nekoj od pomenutih organizacija, pa su nakon prezentacija postavili veliki broj pitanja.