Manifestacija "Ekokult" - Dan društvene odgovornosti

Nova manifestacije u organizaciji Saveza studenata Ekonomskog fakulteta pod nazivom "Ekokult", omogućiće studentima da prisustvuju predavanjima istaknutih stručnjaka iz ekonomije, ali takođe će imati priliku da nakon predavanja uživaju u zabavnom programu.

Prvog dana manifestacije biće oganizovan "Dan društvene odgovornosti", 23. oktobra u sali Mediteran sa početkom u 19 časova. Nakon pozdravne riječi dekana prof. dr Nikole Milovića, predavanje na temu "Društvena odgovornost poslovanja", održaće Docent dr Mirjana Kuljak.

U holu ispred sale Mediteran nakon predavanja, biće upriličen koktel i aukcija umjetničkih slika studenata Fakulteta likovnih umjetnosti. Prihod od aukcije je namijenjen u humanitarne svrhe.