13.06.2017

Radovi profesora Arhitektonskog fakulteta u knjigama vodećih međunarodnih izdavača SAGE i Springer

Izašle su iz štampe dvije monografske publikacije izdate od strane vodećih izdavačkih kuća SAGE i Springer.

U enciklopediji sa nazivom The SAGE International Encyclopedia of Travel and Tourism, pod uredništvom Linde L. Lowry, našao se i rad pod nazivom "Serbia and Montenegro (overview of tourism policies and development, trends, top 10 destinations countrywide, top 3 World Heritage Sites, National Tourism Office with URL in Further Readings)", čiji su autori profesori sa Arhitektonskog fakulteta u Podgorici, doc. dr Svetlana K.Perović  i prof. dr Svetislav G. Popović.

Dostupno na  https://us.sagepub.com/en-us/nam/the-sage-international-encyclopedia-of-travel-and-tourism/book244212

U monografskoj publikaciji sa nazivom  Innovative Healthcare Systems for the 21st Century, pod uredništvom Hassan Qudrat-Ullah i Peter Tsasis, koja je izdata od strane Springer –a, treće poglavlje u knjizi pod nazivom  “Transdisciplinary Approach to Design of a Total Healing Environment”, je autorski rad doc. dr Svetlane K. Perović sa Arhitektonskog fakulteta u Podgorici.

Dostupno na  http://www.springer.com/cn/book/9783319557731

06.02.2018 Arhitektonski fakultet

Doc.dr Svetlana K. Perović jedan od autora knjige u izdanju Springera

28.01.2018 Arhitektonski fakultet

Saradnja Arhitektonskog fakulteta u Podgorici i Arhitektonskog fakulteta u Ljubljani

24.01.2018 Arhitektonski fakultet

Sastanak danskog arhitekte Prof. Jana Gela sa dekanom Arhitektonskog fakulteta

20.01.2018 Arhitektonski fakultet

Međunarodni konkurs za koncept i sadržaj crnogorske postavke na 16. međunarodnom Bijenalu arhitekture u Veneciji 2018.

29.12.2017 Arhitektonski fakultet

Posjeta Ministra održivog razvoja i turizma Arhitektonskom fakultetu

25.12.2017 Arhitektonski fakultet

SRETNI PRAZNICI

22.12.2017 Arhitektonski fakultet

Izložba studenata arhitekture 25. decembra

29.11.2017 Arhitektonski fakultet

Prva nagrada prof. Veljku Raduloviću_ KONKURS Urbanističko-arhitektonsko rješenje objekta Crnogorske akademije nauka i umjetnosti

25.11.2017 Arhitektonski fakultet

Studentkinja Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore Nikolina Sekulović dobitnica stipendije Inženjerske komore Crne Gore

14.11.2017 Arhitektonski fakultet

Studenti arhitektonskog fakulteta na međunarodnom arhitektonskom simpozijumu DANI ORISA 2017.