22.11.2016

Učenici Osnovne škole u posjeti Arhitektonskom fakultetu

Učenici sedmog razreda  Osnovne škole JU “Štampar Makarije” iz Podgorice sa svojom nastavnicom iz predmeta “Osnovi tehnike” prof. Mirjanom Vidaković posjetili su 22.novembra Arhitektonski fakultet Univerziteta Crne Gore.

Učenike je primio dekan fakulteta doc.dr Svetislav G.Popović sa svojim saradnicima msc Jelena Šestović i msc Sanja Vlahović.

Tokom jednočasovne posjete učenici  su obišli biblioteku, studije za izvođenje nastave i prisustvovali predavanju i vježbama iz predmeta “Osnove urbanizma”.

Najveću pažnju učenicima privukle su makete crnogorskih trgova i gradova  koje su uradili studenti druge i četvrte  godine Arhitektonskog fakulteta.

Na kraju posjete dekan fakulteta im je poželio mnogo petica u školi i da neke od njih  u skoroj budućnosti vidi na fakultetu kao uspješne studente arhitekture.

29.12.2017 Arhitektonski fakultet

Posjeta Ministra održivog razvoja i turizma Arhitektonskom fakultetu

25.12.2017 Arhitektonski fakultet

SRETNI PRAZNICI

22.12.2017 Arhitektonski fakultet

Izložba studenata arhitekture 25. decembra

29.11.2017 Arhitektonski fakultet

Prva nagrada prof. Veljku Raduloviću_ KONKURS Urbanističko-arhitektonsko rješenje objekta Crnogorske akademije nauka i umjetnosti

25.11.2017 Arhitektonski fakultet

Studentkinja Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore Nikolina Sekulović dobitnica stipendije Inženjerske komore Crne Gore

14.11.2017 Arhitektonski fakultet

Studenti arhitektonskog fakulteta na međunarodnom arhitektonskom simpozijumu DANI ORISA 2017.

13.11.2017 Arhitektonski fakultet
Objavljen konkurs za Erasmus+ program za 2018.. >>>

10.11.2017 Arhitektonski fakultet

Uspjeh studenata i profesora na Međunarodnom salonu urbanizma 2017.

10.11.2017 Arhitektonski fakultet

Crnogorske arhitekte sa međunarodno priznatom diplomom

09.11.2017 Arhitektonski fakultet

Studenti Arhitektonskog fakulteta na studentskom arhitektonskom kongresu ASK 2017